خانه / شرایط و مقررات

شرایط و مقررات

مراحل خرید از فروشگاه اینترنتی کیان اسپرت :

·  ثبت نام یا ورود با اسم کاربری
·  انتخاب کالای مورد نظر
·  انتخاب گزینه پرداخت نهایی و تایید سفارش

 

 

شرایط ثبت نام

قبل از ثبت هرگونه سفارش ( از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی ) ، ثبت نام درسایت الزامی است . ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.

 

 

انتخاب کالای مورد نظر

با کلیک بر روی کالا به صفحه مشخصات کالا رفته و پس از مشاهده تمامی عکس ها در صورت تمایل بر روی عکس کالا کلیک کرده تا آنرا بزرگتر مشاهده کنید. بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه اینترنتی ما به پايان برسد .

 

 

روش های پرداخت

روش های پرداخت در فروشگاه کیان اسپرت به شرح زیر می باشند :

پرداخت آنلاین:  در این روش می توانید وجه کالا را بصورت آنلاین و حین خرید کالا پرداخت کنید و پس از پرداخت ، محصول برای شما ارسال می گردد.

پرداخت در محل:  در این روش که فعلا فقط در شهر تهران امکان پذیر است وجه کالا پس از تحویل محصول به مشتری به مامور پیک درب منزل پرداخت می شود. به زودی امکان پرداخت در محل برای تمامی شهرهای ایران امکان پذیر می شود .

پرداخت کارت به کارت:  در این روش می توانید وجه کالا را بصورت کارت به کارت و از کلیه شعب بانکها به شماره کارت ۴۶۰۷-۹۶۴۶-۳۳۷۸-۶۱۰۴ به نام حسين زحمتكشان واریز کنید.

 

پس از تعیین یکی از روش های پرداخت توسط شما عزیزان و تایید نهایی سفارش ظرف مدت ۱ ساعت از طرف مجموعه کیان اسپرت با شما تماس حاصل می گردد تا با اطمینان خاطر از فرآیند ثبت سفارش خود تا زمان تحویل سفارش مطلع گردید .

 

 

روش های ارسال

 1. سفارشات در شهر تهران توسط پیک ارسال می گردند و هزینه ارسال نیز رایگان می باشد .
 2. در سایر استان ها غیر از استان تهران و شهرهای مجاور تهران ، سفارش ها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هزینه های مربوطه ارسال می گردند.

 

 

هزینه ارسال

هزینه ارسال برای سفارشات تهران رایگان بوده و برای شهرهای مجاور تهران و استان های دیگر هزینه ارسال برای روش های مختلف بصورت مکانیزه و بر اساس وزن کالا یا کالاها و شهر مقصد، محاسبه و در هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود.

 

 

مدت زمان تحویل سفارشات

سفارش های شهر تهران 

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداکثر ۱ روز کاری می باشد.

توجه:  سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی ۲ ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل سفارش حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

 

سفارش های ارسال شده توسط پست

سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند ، در صورتی که قبل از ساعت ۱۳ نهایی شده باشند ، در همان روز تحویل پست خواهند شد ، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند ، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.

شرکت پست نیز معمولاً ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد سفارش را به مقصد خواهند رساند.

 

 

نکات مهم در هنگام تحویل سفارشات خارج از تهران

 1. مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
  توجه در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید ، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.
 2.  

 3. در زمان ارسال سفارش توسط شرکتهای پستی، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید ، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت .
 4.  

 5. هنگامی که سفارش تحویل گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند.
  در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید. در این حالت مشتری هیچگونه هزینه مازادی پرداخت نخواهد کرد.

 

 

خدمات پس از فروش کیان اسپرت

 ۷روز امکان استرداد محصول

در صورت هر گونه اشتباه از سوی مجموعه کیان اسپرت اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول ، سفارش شما به صورت رایگان مرجوع شده و در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد ، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید .

راهنمایی و مشاوره برای خرید

به منظور رفاه حال شما عزیزان امکان پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در خصوص محصولات ، نحوه سفارش ، تعیین سایز و موارد دیگر ، فروشگاه اینترنتی کیان اسپرت راهای ارتباطی متفاوتی فراهم آورده است . شما می توانید با تلفن ۰۲۱۲۶۷۰۲۶۳۴ در ساعات کاری ۹ تا ۲۱ تماس برقرار کرده و یا با تلگرام ۰۹۲۱۴۷۵۳۶۷۸ در ارتباط باشید . جزییات روش های ارتباطی در قسمت تماس با ما ذکر شده است .

با تشکر از حسن انتخاب شما